Відбулася серія тренінгів «Самоцінність і мої гроші», організована Студентською радою факультету

06.05.2024 | 20:16

Доц. Кривень О.В. на запрошення Студентської ради економічного факультету провела тренінги на тему «Самоцінність і мої гроші» для студентів економічного факультету (18.03) та школярів – учасників освітнього проекту «UniWeek” (25.04).

Під час тренінгів учасники проявили неабияку активність, залученість до обговорення питань та виконання тренінгових вправ, фокусуючись на своїх сильних сторонах, аналізуючи сфери життя, повʼязані із самоцінністю і які напряму впливають на доходи, проводячи діагностику своїх переконань про гроші. Крім того, учасники зустрічей поглибили знання з фінансової грамотності, познайомившись із законами грошей та квадрантом грошового потоку, правилами фінансового успіху, корисними фінансовими звичками та ін.

Вдячна за запрошення, довіру та можливість зустрітися з нашою молоддю в неформальному форматі!