Відбулось секційне засідання економічної теорії та бізнес-економіки в рамках XXX Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених

23.05.2023 | 12:53
🎓 19 – 20 травня 2023 р. на Економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка – офіційна сторінка відбулася неймовірна подія – ХХХ Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих учених під назвою “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ”. 💥 Це був захоплюючий захід, який зібрав разом молодих дослідників, які прагнуть розкрити та обговорити актуальні питання щодо економічного розвитку нашої країни.
👆 Актуальність цієї конференції не може бути недооцінена. 🇺🇦 Україна в умовах війни стикається зі складними економічними викликами і проблемами, які потребують осмислення та знаходження відповідей. Ця конференція стала платформою для молодих учених, студентів, аспірантів, які поділилися своїми дослідженнями, ідеями та рекомендаціями щодо подальшого розвитку господарської системи України.
На секційному засіданні економічної теорії та Бізнес-економіка учасники представили широкий спектр тем, включаючи ✅ фінансову стабільність, ✅інновації в економіці, ✅ роль держави у розвитку підприємництва, ✅ економічну безпеку та багато інших. Кожен доповідач приніс свій унікальний підхід до вирішення цих проблем і запропонував нові ідеї для зміцнення господарської системи України.
Ця конференція не тільки сприяла обміну знаннями і досвідом між учасниками, але також надала їм можливість побачити, наскільки широкий та різноманітний є потенціал молодих вчених в Україні. 🇺🇦