Відбулись практичні заняття з курсу «Логістика» для студентів 4 курсу спеціальності «Менеджмент» на базі магазинів рітейлу

30.04.2024 | 14:25

До організації та проведення занять з курсу «Логістика» для студентів-бакалаврів спеціальності «Менеджмент», крім доцента кафедри менеджменту Маріанни ПАВЛИШИН, також долучались HR-менеджери компанії: Стефанія ШАРАБУН (начальник сектору людських ресурсів і касових операцій) і Наталія БАС (інспектор з кадрів, випускниця економічного факультету нашого університету). Студенти дізнались особливості організації роботи з формування асортименту, зберігання товарних запасів та складування, а також  про можливості працевлаштування в торгових центрах компанії на посадах, що відповідають ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування».

Щиро вдячні  Ірині ЛЕВІНІЙ (лікарю санітарної експертизи та ветеринарної медицини) за дуже цікаве практичне навчання студентів з питань: управління та організації робіт із розробки та впровадження логістичних систем у торгівлі, надходження товарів, тимчасового збереження товарних запасів і значимості ролі фітосанітарної, ветеринарної та товарознавчої експертизи в управлінні логістичного ланцюжка товаропросування, та  Івану МАНДЗЮКУ (керуючому магазину) за надану можливість студентам 4 курсу спец. 073 «Менеджмент» у квітні місяці 2024 року провести навчальні заняття з «Логістики» на базі рітейлу.