Відбувся науковий семінар кафедри економічної теорії

02.04.2023 | 10:14

28 березня відбувся науковий семінар кафедри економічної теорії. Аспірант першого року навчання Павло Квасній запропонував присутнім викладачам та аспірантам кафедри цікаву і змістовну доповідь на тему “Сучасні підходи до вимірювання підприємництва.

Доповідач зосередив увагу на:

• ключових методологічних принципах вимірювання різноманітних аспектів підприємницької діяльності, зокрема, основних детермінантів і показників результативності,
  • механізмах впливу підприємництва на різні складові економічного та суспільного життя.

Презентація вигідно вирізнялася вдалою систематизацією матеріалу у вигляді змістовних таблиць. Під час обговорення викладачі кафедри обмінялися думками щодо проблематики представленої доповіді і привітали Павла Кваснія з успішним початком наукової роботи.