Відбувся успішний захист кандидатської дисертації Саловського Остапа Богдановича

09.09.2021 | 10:20

08 вересня 2021 р. на засіданні разової спеціалізованої Вченої ради ДФ 35.051.027 Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся успішний захист кандидатської дисертації аспіранта кафедри економічної теорії Саловського Остапа Богдановича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю «Економіка».

Наукова робота Саловського Остапа є сучасним дослідженням, яке присвячене інституційному аналізу еволюції економічної системи України.

Колектив кафедри економічної теорії щиро вітає дисертанта та наукового керівника д.е.н., проф. Ватаманюка О.З. із блискучим захистом. Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках! Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах, неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації!