Відбувся захист курсових робіт студентів 4-го курсу освітнього рівня “Бакалавр” спеціальності “Економіка” освітньої програми “Економічна кібернетика”.

22.05.2023 | 21:43

Курсова робота є невід’ємною частиною підготовки фахівців спеціальності “Економіка”. Під час захисту студенти презентували результати наукових досліджень актуальних проблем економічної кібернетики, серед яких: моделювання оцінювання інвестиційної привабливості виробничого підприємства, економетричне моделювання формування валютного курсу в Україні, моделювання міграційних процесів в Україні тощо. Звучали змістовні, цікаві доповіді. Здобувачі продемонстрували вміння синтезувати здобуті теоретичні знання і використовувати їх під час дослідження практичних проблем, вирішувати поставленні перед ними завдання, що є необхідною умовою подальшого професійного становлення.

Щиро вітаємо з успішним захистом курсових робіт та бажаємо нових наукових здобутків! Разом до перемоги!!!