Відкрита лекція доцента кафедри економічної кібернетики Антоніва В.Б. на тему: «Формалізація конфліктних ситуацій за допомогою теорії ігор»

12.05.2024 | 23:51

24 травня 2024 р. о 10 год. 10 хв. відбудеться відкрита лекція к.е.н., доцента кафедри економічної кібернетики Антоніва Василя Богдановича на тему: «Формалізація конфліктних ситуацій за допомогою теорії ігор» з дисципліни «Системи прийняття рішень» для студентів другого курсу бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Економічна кібернетика».

Лекція проводиться у зв’язку з участю доц. Антоніва В.Б. у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади доцента кафедри економічної кібернетики.

Лекція відбудеться в корпусі економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: просп. Свободи, 18, ауд. 315.