Відкрита лекція доцента кафедри інформаційних систем у менеджменті Циганчука Р.О. на тему «Інформація як об’єкт конкурентної розвідки»

14.05.2024 | 19:55

ОГОЛОШЕННЯ

21 травня 2024 р. о 13 год. 30 хв. відбудеться відкрита лекція канд. екон. наук, доцента кафедри інформаційних систем у менеджменті Циганчука Романа Олеговича з дисципліни «Інтернет-технології конкурентної розвідки», яка викладається для студентів третього курсу бакалаврату за спеціальністю 073 Менеджмент (Інформаційні системи у менеджменті).

Тема лекції: «Інформація як об’єкт конкурентної розвідки».

Лекція проводиться у зв’язку з участю доц. Циганчука Р. О. у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади доцента кафедри інформаційних систем у менеджменті.

Місце проведення − корпус економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, просп. Свободи, 18, ауд. 203.