Відкрита лекція в.о. доцента кафедри управління та експертизи товарів Гарасимлюк Марії Володимирівни, к.е.н., на тему “Інвестиційний менеджмент: поняття, зміст і завдання; інвестиційна діяльність туристичного і готельно-ресторанного бізнесу”

14.11.2021 | 07:28

Оголошення!

19.11.2021 р. (п’ятниця) о 10.10 год. (2 пара) на платформі Microsoft Teams відбудеться відкрита лекція доцента кафедри управління та експертизи товарів, кандидата економічних наук  Гарасимлюк Марії Володимирівни для студентів III курсу спеціальності 073 «Менеджмент» на тему: “Інвестиційний менеджмент: поняття, зміст і завдання; інвестиційна діяльність туристичного і готельно-ресторанного бізнесу” у зв’язку з поданням документів на присвоєння вченого звання доцента кафедри управління та експертизи товарів.