VIII Конкурс студентських рекламних відеопроектів на тему «Екологія: питання часу»

03.11.2019 | 17:08

31 жовтня 2019 року кафедра маркетингу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка презентуватувала роботи фіналістів VIII Конкурсу студентських рекламних відеопроектів на тему «Екологія: питання часу».

Партнерами цьогорічного Конкурсу стали департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації та Львівська міська рада. Генеральним партнером заходу виступила компанія «Сільпо». Також серед меценатів заходу – ТзОВ «Родинна ковбаска»Львівський академічний театр імені Леся Курбаса, ресторан-пивоварня «Старгород»Аквапарк «Пляж».

Цьогоріч до конкурсу долучились учасники з багатьох навчальних закладів та різних міст України, а у фіналі було представлено лише 13 кращих студентських проектів.