Вітаємо викладачів кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту із успішним завершенням навчання та отриманням сертифікатів з підвищення кваліфікації (30 год / 1 ЄКТС) за програмою «Актуальні питання пенсійного забезпечення і соціального страхування»

03.12.2023 | 17:23

🔷Цикл семінарів-тренінгів відбувався упродовж 20-24 листопада 2023 р. та був організований з ініціативи Українського центру соціально-правових досліджень та за сприяння @Профспілка Львівського університету і Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.
🔶Навчання складалося із 6-ти тематичних семінарів, під час яких розглядалися такі актуальні теми:
➡️порядок обчислення страхового стажу для призначення пенсій і соціальних допомог; пенсійний калькулятор;
➡️порядок обчислення середнього заробітку для призначення пенсій;
➡️порядок призначення допомог з тимчасової непрацездатності;
➡️перспективи запровадження накопичувальної пенсійної системи;
➡️профспілковий стаж – порядок обчислення і подання відомостей до Пенсійного фонду;
➡️приватні системи соціального і пенсійного страхування.
☑️Отримані знання та навички сприятимуть підвищенню якості освітніх компонент «Оподаткування юридичних і фізичних осіб» (доц. Віра Кміть) та «Соціальне страхування» (доц. Ірина Приймак)
для здобувачів 🧑‍🎓👩‍🎓 першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».