Вітаємо викладачів кафедри економіки підприємства з успішним проходженням курсу підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти»

13.12.2023 | 18:53

Завідувачка кафедри економіки підприємства Світлана Урба, доцентка Ольга Червона та асистентка Мирослава Тепла успішно пройшли курс підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти» від Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».
На курсі провідні фахівці у сфері штучного інтелекту ділилися своїми знаннями основ штучного інтелекту та досвідом його використання в освіті.

Отримані знання будуть застосовані у викладанні дисциплін для здобувачів ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ОП «Підприємництво та торгівля», сприятимуть професійному зростанню викладачів і допоможуть впроваджувати інноваційні підходи в освітній процес.