Вітаємо викладачів кафедри обліку і аудиту з успішним завершенням програми підвищення кваліфікації «Training to Teach Online in Wartime and After (U-train)»

02.05.2024 | 18:48

Вітаємо викладачів кафедри обліку і аудиту доц. Пелех У.В., доц. Тенюх З.І. та доц. Хочу Н.В. з успішним завершенням програми підвищення кваліфікації з викладання онлайн у рамках міжнародного проєкту «Training to Teach Online in Wartime and After (U-train)», яка тривала пів року і є результатом співпраці між факультетом електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету, Департаментом комп’ютерних та системних наук Стокгольмського університету (Швеція), ГО «Українська система дистанційного навчання» (Україна) та Університетом «Хазар» (Азербайджан). Програма U-train тривала з 14 вересня 2023 року по 29 лютого 2024 року обсягом 6 кредитів ЄКТС (180 академічних годин) та включала 5 модулів, серед яких найбільш актуальними та затребуваними є :
– Використання штучного інтелекту у вищій освіті;
– Дизайн курсу, комунікація та оцінювання з використанням новітніх технологій;
– Цифровий іспит і взаємооцінювання.
Дякуємо організаторам за можливість набувати нові знання та вдосконалювати викладацьку майстерність.