Вручення нагород студентам-переможцям ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

30.12.2021 | 20:25

29 грудня 2021 року відбулося останнє у цьому році засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка. Головував на засіданні Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник.

Розпочалося засідання із вручення нагород студентам-переможцям ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Вітаючи переможців, Ректор наголосив на високому рівні підготовки студентів Львівського університету та всебічній підтримці студентських ініціатив, яку надають кафедри. «Для нас великою приємністю є те, що наші студенти вже в такому молодому віці виявляють зрілість і відповідальність, а їхні наукові здобутки є очевидними», – підкреслив Володимир Мельник і, звертаючись до молоді, зазначив: «Цей успіх є не лише Вашим, а й успіхом Університету, оскільки саме Ви творите славу і майбутнє Львівського університету».

Студенти спеціальності «Маркетинг» уже другий рік поспіль є призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг», який відбувся наприкінці квітня 2021 року в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро). За результатами конференції члени авторитетного журі відзначили студентку IV курсу спеціальності «Маркетинг» економічного факультету Львівського університету Світлану Зінькову. Блискучий захист її наукової роботи на тему «Комплексний digital-маркетинговий аудит як інструмент аналізу діяльності фірми в інтернет-середовищі» оцінено найвищою нагородою – дипломом І ступеня.

Нинішня перемога Світлани Зінькової продовжила цю добру традицію і є підтвердженням високого рівня підготовки фахівців на кафедрі маркетингу економічного факультету. Вітаємо Світлану Зінькову та її наукового керівника – доцента кафедри маркетингу економічного факультету Ірину Гнилякевич-Проць!

Бажаємо їм успіхів та нових наукових перемог!