Видана англомовна монографія проф. Л.С.Гринів “New transdisciplinary knowledge for the economy of sustainable development”

22.10.2022 | 15:02

Монографія завідувача кафедри економіки України проф. Л.С.Гринів “New transdisciplinary knowledge for the economy of sustainable development” видана англійською мовою видавництвом Lambert Academic Publishing у лютому 2022 року та доступна у перекладі сімома мовами світу. У 2022 році проф. Гринів здійснює наукову роботу в Упсальському університеті, Швеція. 30.05.2022 з ініціативи проф. Гринів Л.С було проведено спільний украінсько-шведський науковий семінар для аспірантів економічного факультету ЛНУ і Уппсальського університету, на якому виступили аспіранти Рудковська Н. та Творидло О.