Викладачі кафедри економіки підприємства пройшли програму підвищення кваліфікації

14.05.2024 | 18:41

Вітаємо викладачів кафедри економіки підприємства проф. Урбу С.І., доц. Червону О.Ю. та ас. Теплу М.М. з успішним завершенням програми підвищення кваліфікації викладачів закладів вищої освіти та акредитацією інтегрувати курс «Менеджмент у продуктовому ІТ» у навчальні дисципліни спеціальності «Підприємництво та торгівля». Всеукраїнський освітній курс-стажування «Менеджмент у продуктовому ІТ» від IT-компанії Genesis — це інтерактивний курс у форматі змішаного навчання для студентів українських ЗВО, який складається з лекцій та інтерактивів на LMS-платформі, які викладач впроваджує у поєднанні із лекційно-семінарськими заняттями. Інтерактивні курси розроблено за ініціативи ІТ-компанії Genesis за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти й науки України.

Дякуємо розробникам та організаторам за можливість здобувати нові знання та інтегрувати практичний досвід в освітній процес.