Випускниця магістратури економічного факультету Богдана Кудря – переможниця Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

07.06.2021 | 11:59

20-21 травня 2021 року в Одеському національному політехнічному університеті відбувся Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

За результатами конкурсу члени авторитетного журі відзначили випускницю магістратури освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» економічного факультету Львівського університету Богдану Кудрю. Кваліфікаційна робота студентки на тему «Розвиток практики соціально відповідального ведення бізнесу на вітчизняних підприємствах» здобула високу нагороду – диплом ІІ ступеня.

У роботі досліджено проблеми розвитку вітчизняної практики соціально відповідального ведення бізнесу та удосконалено методику інтегрального оцінювання корпоративної соціальної відповідальності підприємств.

Вітаємо Богдану Кудрю, її наукову керівницю – професорку Світлану Урбу та колектив кафедри економіки підприємства економічного факультету з перемогою! Бажаємо успіху, творчої наснаги та нових досягнень у науковій роботі!