Вивчаємо практичний маркетинг

01.12.2021 | 18:59

У рамках вивчення курсу «Маркетинг» студенти групи ЕКФ-32с відвідали Осінній будівельний форум, який відбувся 6-8 жовтня 2021 року у Львові.

Екскурсія мала навчальну мету – познайомитися з процесом організування виставкової діяльності (концепцією, етапами підготовки виставки її організаторами, джерелами фінансування, основними умовами участі компаній), з одного боку, та особливостями використання компаніями виставкового майданчика як елемента комплексу маркетингових комунікацій – з іншого.

Студенти відвідали супутні заходи (презентації, зустрічі), розпитали представників компаній про практичні аспекти реалізації маркетингової стратегії та просування товарів. Зібрані матеріали студенти разом зі створеним відеофільмом презентували на семінарі «Організування екскурсійно-виставкової діяльності для просування цінностей, товарів і послуг», продемонструвавши не лише знання теми, а й майстерність створення креативного продукту.