Вийшов у світ 1-й випуск наукового студентського збірника «Проблеми розвитку фінансової системи України»

06.03.2023 | 17:07

Науковий студентський вісник «Проблеми розвитку фінансової системи України» розкриває актуальні питання про напрями й засоби зміцнення фінансової системи, наповнення державного бюджету, зміцнення національної валюти, ефективності податкової системи, страхування тощо. Науковий і практичний інтерес становлять підходи до державної фінансової політики, як складової економічного зростання, фінансового забезпечення суспільного розвитку в умовах воєнного стану. Значну увагу приділено питанням формування державної фінансової політики в умовах економічних перетворень, подальшого розвитку системи фінансово-бюджетного забезпечення економічного зростання, середньострокового бюджетного планування.

Науковий студентський вісник є результатом проведення наукових семінарів у ході вивчення дисципліни «Фінанси» та демонструє, що студенти нашого університету навіть в часі війни продовжують активно навчатися та досліджувати економічну сутність, структуру і особливості функціонування фінансової системи, відшукують нові підходи до вирішення гострих економічних і соціальних проблем її подальшого розвитку. Навчальну та дослідну роботу студентів з вивчення навчальної дисципліни «Фінанси» поєднують у формі науково-практичних семінарів (засідань таких секцій: «Бюджет та бюджетна система», «Податкова система», «Гроші і кредит» «Страхування», «Фінанси суб’єктів господарювання», «Міжнародні фінанси»).

Проблеми розвитку фінансової системи України_Випуск_1_2023