28.12.2023 | 22:05

Закінчився cертифікаційний факультативний курс «Computational Economics (with Python)» для студентів освітньої програми «Економічна кібернетика». 34 із 67 зареєстрованих студентів прослухали та успішно виконали усі завдання курсу, відповідно за результатами отримали сертифікати, які підтверджують проходження курсу.

Англомовний факультативний курс «Computational Economics (with Python)» був підготовлений у рамках проєкту «Навчальний міст Хемніц – Львів 2.0» програми «Цифрова Україна» Німецької служби академічних обмінів. Курс розробили Prof. Dr. Torsten Heinrich (завідувач кафедри мікроекономіки Технічного університету м. Хемніца (Німеччина), асоціативний член Oxford Martin School of the University of Oxford та Institute for New Economic Thinking (INET) Oxford) та Лариса Зомчак (доцентка кафедри економічної кібернетики Львівського національного університету імені Івана Франка).

Слухачі курсу отримали доступ до записаних відеолекцій, а також прослухали лекцію Prof. Dr. Torsten Heinrich, відвідали п’ять практичних занять із M.Sc. Ania Janischewski у форматі відеоконфренцій, виконали практичні завдання та здобули досвід із застосування обчислювальних методів в економіці (зі застосуванням мови програмування Python).

Вітаємо студентів із успішним завершенням курсу та бажаємо застосовувати здобуті знання як у навчанні, так і для розв’язування прикладних задач!