Засідання підсекції Менеджмент наукової звітної конференції менеджменту за 2022 р.

09.02.2023 | 17:27

2-3 лютого 2023 року на базі кафедри менеджменту відбулось засідання секції Менеджменту наукової звітної конференції Університету за 2022 рік, під час якого обговорили найгостріші теоретико-прикладні проблеми менеджмету у підприємницьких організаціях, державному  та громадському секторі:

1. Вітчизняний ринок праці в умовах війни. Проф. Кундицький О.О.
2. Лібералізація системи оподаткування як механізм активізації підприємницької діяльності у повоєнній економіці. Доц. Виклюк М.І.
3. Зміни в галузевій структурі економіки України у повоєнний період. Доц. Грищук А.М.
4. Особливості функціонування ринку праці України в умовах війни. Доц. Жук О.П.
5. Бізнес в Україні в умовах війни:кризовий менеджмент європейські перспективи. Доц. Кохан М.О.
6. Екологічні проблеми землекористування в сучасних умовах. Доц. Оробчук М.Г.
7. Трансформація взаємовідносин бізнесу та держави в процесі вирішення соціальних проблем. Доц. Чопко Н.С.
8. Регіональна диференціація ринку освітніх послуг в умовах воєнного стану та повоєнний період. Асист. Дроздовська Л.О.
9. Рестарт приватизації в Україні та нові можливості для інвесторів. Асист. Островерх О.М.
10. Методика нарощування органічного потенціалу сільськогосподарських підприємств в Україні. Проф. Сенишин О.С.
11. Управління ризиками бізнесу в умовах змін. Проф. Юринець З.В.

12. Оптимізація мережі закладів вищої освіти у період післявоєнного відновлення України. Доц. Горинь М.О.
13. Стратегія розвитку еколого-інноваційної діяльності в Україні. Доц. Данилевич Н.М.
14. Державні інструменти підтримки бізнесу в умовах війни. Доц. Замроз М.В.
15. Особливості формування соціальної відповідальності в умовах війни як стратегічної конкурентної переваги бізнесу. Доц. Кривешко О.В.
16. Культури високого та низького контексту. Доц. Мисак Г.І.
17. Особливості управління запасами в кризових умовах. Асист. Шпарик Я.Я.
18. Особливості регулювання зайнятості працівників в умовах війни. Асист. Креховець О.В.
19. Кадрова політика підприємства в умовах війни та механізм її реалізації. Асист. Кузик О.Б.