Засідання підсекції «Страховий менеджмент» секції «Страхування» студентського наукового семінару кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Львівського національного університету імені Івана Франка.

30.05.2023 | 20:19

30 травня 2023 року під керівництвом професора Володимира Плиси відбулося підсумкове засідання підсекції «Страховий менеджмент» секції «Страхування» студентського наукового семінару кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Львівського національного університету імені Івана Франка. У засіданні взяли участь студенти освітнього рівня «магістр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», що навчаються за освітніми програмами «Фінанси і кредит» і «Фіскальне адміністрування та митна справа».

Цьогоріч студенти зосередили свою увагу на дослідженні: маркетингових стратегій охоплення страхового ринку; рекламі як інструменті страхового маркетингу; каналів реалізації страхових послуг; комунікаційних каналів й сфери їхнього використання у страхуванні; особливостей формування бізнес-стратегії страховиків в умовах цифровізації страхового ринку України; проблем організації управління грошовими потоками та інвестиційною діяльністю страховиків; особливостей договору страхування життя та договору пенсійного страхування (згідно Закону України „Про страхування” від 18 листопада 2021 року № 1909-ix); особливостей оподаткування доходів страхових організацій; державно-приватного партнерства в кіберстрахуванні; проблем діяльності об’єднань страховиків в Україні.

Висловлюємо подяку усім учасникам, що взяли участь у засіданні за ґрунтовні доповіді та плідну дискусію!

Дякуємо ЗСУ за можливість провести науковий захід!