Засідання секції менеджменту XXVIIМіжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ»

20.11.2020 | 23:24

20 листопада 2020 року учасники наукового гуртка студентів та аспірантів кафедри менеджменту взяли участь у роботі XXVIIМіжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ», яка щороку традиційно відбувається на економічному факультеті Львівськогонаціонального університету імені Івана Франка. У роботі секції менеджменту брали участь загалом 34 молоді науковці, які підготували та опублікували 25 тез доповідей ізнайактуальніших проблем сучасногоуправління. Дякуємо учасникам, науковим керівникам та оргкомітету конференції за плідну працю, цікаві доповіді та конструктивні дискусії.