Завершилася робота Екзаменацйної комсії № 9 економічного факультету освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр, напрям підготовки 073 «Менеджмент»

02.07.2024 | 11:01

25 червня 2024 року завершилася робота Екзаменаційної комісії № 9 економічного факультету освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр, напрям підготовки 073 «Менеджмент», форма навчання денна, заочна за 2023/2024 навчальний рік.
Головою екзаменаційної комісії відповідно до наказу Ректора університету № 422 від 01.04.2024 року призначений:Кундицький Олександр Олександрович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Члени ЕК: Сенишин О.С. – професор кафедри менеджменту; Горинь М. О. – доцент кафедри менеджменту; Грищук А.М. – доцент кафедри менеджменту; Тибінка Г.І. – доцент кафедри менеджменту;
Захист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт студентами економічного факультету на кваліфікаційний рівень бакалавра відбувалося згідно із затвердженим розкладом у період з 17 до 25 червня 2024 року. Попри складну ситуацію і військовий стан у країні, усі студенти повністю опрацювали і розкрили свої теми, креативно підійшли до вирішення поставлених завдань. Кваліфікаційні роботи студентів вирізняються науковою новизною та практичною цінністю, містять рекомендації, що можуть бути успішно використані в управлінській діяльності.
Варто зазначити, що 4 студентів кафедри менеджменту захищали бакалаврські роботи англійською мовою, про що будуть мати відповідні сертифікати.