Завідувачу кафедри економічної теорії професору Островерху Петру Івановичу присвоєно звання “Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка”

15.10.2018 | 10:03

11 жовтня 2018 року з нагоди Дня Університету в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося  урочисте засідання Вченої ради Університету, у якому взяли участь студенти, аспіранти, викладачі, працівники Львівського національного університету імені Івана Франка, гості  з інших наукових та освітніх установ,  а також очільники органів місцевої влади.
Щороку до Дня Університету відомим ученим, професорам, які присвятили своє життя служінню науці й Університету, присвоюють звання «Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка». Це офіційна відзнака та вшанування особистих заслуг професорів перед Університетом: їхнього внеску у розвиток науки й освіти, довголітньої наукової, освітньої та громадської діяльності.
Дипломи «Заслуженого професора Львівського університету» цьогоріч отримали вісім науковців, у тому числі завідувач кафедри економічної теорії Петро Островерх.
Колектив кафедри економічної теорії вітає нашого дорогого професора Островерха Петра Івановича з присвоєнням звання “Заслужений професор Львівського університету”. Ця нагорода є подякою за Вашу наполегливу і невтомну працю. Бажаємо подальших успіхів і великих звершень!