Завідувачу кафедри економіки підприємтсва, професорові, докторові наук Михасюку Івану Романовичу присвоєно звання “Заслужений працівник освіти України”

23.01.2019 | 13:56

Колектив кафедри економіки підприємства вітає завідувача кафедри економіки підприємства Львівського національного університету імені Івана Франка, доктора економічних наук, професора, заслуженого професора Львівського національного університету імені Івана Франка, професора економічних наук Республіки Польща, академіка Академії наук вищої освіти України

МИХАСЮКА Івана Романовича

з отриманням звання “Заслужений працівник освіти України” за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю згідно з Указом Президента України №14/2019 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України”.

Зичимо йому здоров’я та наснаги в професійній діяльності!