Завжди приємно, коли до наших студентів ділитися досвідом практичної роботи приходять не просто стейкхолдери, а давні друзі!

25.10.2023 | 20:42

✅Вчора, 23.10.2023 року, студенти четвертого курсу бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” в контексті вивчення курсу “Банківська система” (викладач Євгенія Андрущак) мали можливість поспілкуватися з представниками Банк Львів.

Цікаво, фахово та захоплено говорили про:
🔹 Історію створення банку, структуру власності;
🔹Конкурентну позицію, цільові ринки, групи клієнтів;
🔹Організаційну структуру, функціональні підрозділи і служби;
🔹Основні депозитні та кредитні продукти
🔹 Оцінку ризиків, кредитоспроможності позичальників.

❗️А ще незабаром у банку Львів стартує вже 11 “Школа банкіра” – це унікальний проект, спрямований не просто ознайомити учасників з особливостями банківської роботи, а допомогти обрати найкращу кар’єрну траєкторію у банку.
Якщо когось зацікавила участь у “Школі банкіра”, то посилання для реєстрації знайдете у першому коментарі.

Дякуємо Лідії Мельник hr банку, Анастасії Остапук спеціалісту управління роздрібного бізнесу, Оксані Притулі керівниці управління агробізнесу за змістовну й цікаву зустріч та банку Львів за тривалу та плідну співпрацю.