Зустріч представників міжнародної корпорації Nestle зі студентами ОП «Економічна аналітика і бізнес-статистика», «Економіка і правове регулювання в бізнесі» та викладачами кафедри статистики

25.03.2021 | 22:37

25 березня 2021 року відбулася зустріч представників міжнародної корпорації Nestle зі студентами ОП «Економічна аналітика і бізнес-статистика», «Економіка і правове регулювання в бізнесі» та викладачами кафедри статистики.

Тема зустрічіКар’єрні можливості в Nestle Business Services Lviv (NBS Lviv).

Під час презентації представники NBS Lviv (Вікторія Довганик та Андрій Рубцов – фахівці із рекрутингу персоналу) розповіли про таке:

• Як організована робота міжнародної корпорації Nestle?
  • Які особливості бізнес-процесів в Nestle Business Services Lviv?
  • У яких підрозділах NBS Lviv найкраще проходити стажування студентам ОП «Економічна аналітика і бізнес-статистика», «Економіка і правове регулювання в бізнесі»?
  • Як пройти стажування, які його умови, переваги і терміни?

Основні вимоги для проходження стажування: вміння швидко навчатися, аналітичні здібності, робота в команді, англійська мова на середньому рівні, знання інших мов буде перевагою.