Зустріч студентів, аспірантів та викладачів спеціальності “Облік і оподаткування” з представниками компанії АССА

25.09.2019 | 15:10

19 вересня 2019 року відбулася зустріч студентів, аспірантів та викладачів спеціальності “Облік і оподаткування” з Головою Представництва АССА в Україні та державах Кавказу пані Жанеттою Онищук та Менеджером з регіонального розвитку Вікторією Волотовською. Обговорювали переваги і можливості майбутнього кар’єрного зростання завдяки набуттю АССА кваліфікації, а також додаткові стимули і підтримку у напрямку цієї сертифікації для студентів і аспірантів спеціальності “Облік і оподаткування”.
АССА (Association of Chartered Certified Accountants) — міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників у сфері фінансів, аудиту, менеджменту та бухгалтерії.

Фото з події – на нашій сторінці у Facebook