Зустріч студентів ОП “Підприємництво, організація бізнесу та торгівлі” із стейкхолдером – власницею ТОВ «ЕМКОНСАЛТІНГ ГРУП» Мартою Янків

10.11.2023 | 13:51

У контексті співпраці зі стейкхолдерами 1 листопада 2023 року відбулася гостьова лекція для студентів першого курсу спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля». Лекцію на тему «Розвиток підприємництва України в сучасних умовах» провела Янків Марта Миронівна, власниця ТОВ «ЕМКОНСАЛТІНГ ГРУП» і керівниця «Міст Груп».

Під час зустрічі Марта Миронівна цікаво та конструктивно поділилася досвідом роботи з партнерами та особливостями функціонування субʼєктів підприємництва на міжнародному рівні.

Кафедра економіки підприємства активно залучає представників бізнесу як зовнішніх експертів для обміну досвідом у сфері підприємницької діяльності.

Дякуємо Янків М.М. за участь у співпраці представників бізнесу та кафедри економіки підприємства.