Зустріч студентів спеціальності 073 Менеджмент з представниками компанії Deloitte

11.05.2023 | 20:06

У четвер, 4 травня о 16.00 в Open Space Університету (ауд.05 Головного корпусу) відбулась цікава зустріч з представниками компанії  Deloitte.

На зустрічі ”За кавою про кар’єру” з компанією Deloitte студенти мали можливість познайомитись з компанією Deloitte – є однією з провідних міжнародних фірм, що надає професійні послуги у сферах аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, корпоративних ризиків та юриспруденції.

Гості: Анна Білик, спеціалістка з розвитку бренду роботодавця; Анастасія Дженай, спеціалістка з рекрутингу та Кира Щербакова, молодша спеціалістка з рекрутингу.

Студенти отримали цінні рекомендації щодо резюме та взяли участь у симуляції співбесіді.