Студенти економічного факультету – серед переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика»

03.05.2019 | 20:36

23-24 квітня 2019 року у Львівському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика». В олімпіаді взяли участь 65 студентів із 31 закладу вищої освіти України.

Інтелектуальні змагання передбачали два тури – практичний та теоретичний, впродовж яких учасники олімпіади повинні були продемонструвати навики володіння та застосування математичних методів і інформаційних технологій для вирішення економічних завдань.

Однією із переможниць змагань стала студентка економічного факультету Львівського університету Валентина Босович, яку за результатами олімпіади нагородили дипломом III ступеня. У загальнокомандному заліку студенти економічного факультету отримали диплом II ступеня.

Вітаємо студентів економічного факультету з перемогою, пишаємося ними і бажаємо нових наукових здобутків!

Фото Олега Вівчарика