Практичний вебінар за темою «Економічна аналітика підприємств за допомогою YouControl» від кафедри статистики спільно із YouControl.

12.12.2020 | 13:52

16 грудня 2020 року кафедра статистики економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка спільно з IT- компанією YouControl організовує практичний вебінар.

Тема: «Економічна аналітика підприємств за допомогою YouControl»

Спікер: Михайло Кольцов, менеджер з навчання та розвитку YouControl.

На навчанні Ви дізнаєтеся, як оперативно й коректно аналізувати відкриті дані по компанії та користуватися аналітичною системою YouControl (youcontrol.com.ua). Використовуючи інструмент “Експрес-аналіз” навчитеся виявляти ризик-фактори компанії для запобігання співпраці з недобросовісними контрагентами.

You Control – це аналітична система, яка працює на основі відкритих даних, а це понад 150 державних реєстрів й баз. Створює досьє на кожну фізичну і юридичну особу України, а також показує інформацію по компаніях Великої Британії, Кіпру, Росії та безліч інших країн. Показує актуальні дані на момент запиту та за допомогою інструменту Зв‘язки Pro візуалізує пов’язаність між особами.

Режим роботи:
Час доповіді: 16.30-17.30 год.
Відповіді на запитання: 17.30-17.50 год.

Посилання на дзвінокhttps://zoom.us/j/98365528449?pwd=clZrckN0MzRsZzR4V2JkQnltSkhTQT09

Посилання на рекламівку: Практичний вебінар від YouControl і кафедри статистики