Гостьова лекція «Вступ до оцінки та фінансового моделювання» у рамках співпраці економічного факультету Львівського університету і міжнародної консалтингової компанії PwC

21.03.2024 | 17:28

21 березня 2024 р. у межах вивчення дисципліни Продуктова аналітика (збірна група, лектор — доцент кафедри статистики Марець Оксана Романівна) студенти прослухали гостьову лекцію на тему «Вступ до оцінки та фінансового моделювання» від Романа Драли,  тім лідера відділу Research & Valuation PwC.

Студенти дізнались:

• що таке  фінансове моделювання, оцінка і де це застосовується на практиці;
  • основні терміни та  скорочення, які потрібно знати;
  • яка різниця між проектною оцінкою та оцінкою бізнесу;
  • основні підходи до оцінки (valuation);
  • що таке ринковий та дохідний підхід;
  • про концепції вартості грошей в часі.

Також вони ознайомились з практичним кейсом, де розрахували NPV, IRR, PP для оцінки бізнесу.

Дякуємо Роману Дралі, Світлані Завалій, Ользі Голубник за надану можливість. Це була дійсно дуже цікава лекція на  актуальну прикладу тему. Це основи, які дають поглиблене розуміння у реальному робочому процесі.