23.03.2022 року відбувся спільний науково-методичний семінар викладачів кафедри статистики та кафедри статистики, інформаційно-аналітичних систем і демографії економічного факультету Київського національного університеті імені Тараса Шевченка

25.04.2022 | 20:17

У рамках науково-методичного семінару викладачів кафедри статистики та кафедри статистики, інформаційно-аналітичних систем і демографії економічного факультету Київського національного університеті імені Тараса Шевченка 23.03.2022 року пройшла робоча он-лайн зустріч, у ході якої обговорили:
1 Особливості формування тематики кваліфікаційних робіт з урахуванням стандарту спеціальності 051 – Економіка та освітніх програм: «Економічна аналітика та бізнес-статистика» та «Економіка та правове регулювання в бізнесі».
2 Рівень підготовки методичних матеріалів до виконання кваліфікаційних робіт
3 Рівень співпраці і врахування запитів стейкхолдерів, у ході підготовки кваліфікаційних робіт
Кандидат економічних наук, доцент Ігор Гончар поділився досвідом успішної акредитації навчальних програм та звернув увагу на ряд сучасних вимог до методичних рекомендацій з написання кваліфікаційних робіт.
Дякуємо усім присутнім за участь, цікаві запитання і коментарі!
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.