24-25 листопада 2023 року на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась XІ Всеукраїнська науково-практична конференція форум молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід».

25.11.2023 | 19:54

Організатор заходу – кафедра економічної кібернетики економічного факультету ЛНУ імені І. Франка.

У науково-практичній конференції форумі взяли участь  97 учасників з дев’яти закладів вищої освіти, серед яких – студенти, аспіранти та науковці із Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (м. Київ), Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль), Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ), Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (м. Тернопіль), Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (м. Харків), Хмельницького національного університету (м. Хмельницький) та Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів).

З вітальним словом звернулися до учасників перший проректор Львівського університету, к.е.н., доцент Андрій Гукалюк, проректор з наукової роботи Львівського університету, академік НАН України, д.х.н., професор Роман Гладишевський, декан економічного факультету, к.е.н., доцент Ростислав Михайлишин, завідувачка кафедри економічної кібернетики, к.е.н., доцент Зоряна Артим-Дрогомирецька, д.е.н., заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир-Богдан Вовк. До привітань також долучились завідувач кафедри економічної кібернетики Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, к.т.н., доцент Дмитро Дмитрів, завідувач кафедри завідувач кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі Хмельницького національного університету, д.е.н., професор Павло Григорук та завідувачка кафедри економічної кібернетики та інформатики Західноукраїнського національного університету, д.е.н., професор Леся Буяк.

Сучасна економіка стає все складнішою та потребує інноваційних підходів та методів. Щорічний форум економістів-кібернетиків став платформою, яка дозволяє ділитися актуальними знаннями, набути нового досвіду, налагодити зв’язки між науковцями та робить вагомий внесок в майбутню розбудову України. Під час засідань обговорювались сучасні тенденції моделювання економіко-виробничих систем, економетричні моделі та методи прогнозування, актуальні проблеми теоретичної та прикладної економіки, особливості функціонування економічних систем в кризових умовах. Також увагу було приділено питанням логістики у воєнних умовах, аналізу інфляційних очікувань, сучасним тенденціям в освіті, ефективному управлінню інвестиціями, оцінюванню економічної безпеки регіонів, розвитку штучного інтелекту та іншому.

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.