Круглий стіл “Професійні компетенції випускників кафедри – очікування роботодавців”

07.10.2024 | 17:17
2 жовтня 2024 року кафедра облікових технологій та оподаткування провела круглий стіл “Професійні компетенції випускників кафедри – очікування роботодавців ” за участю випускника кафедри МЕРКУЛОВА М. А. (начальника управління фінансами ТзОВ “Торгівець цінними паперами “Перша глобальна ініціатива”” ).
Було відмічено, що підготовка фахівців передбачає практико-орієнтоване навчання. Основний акцент зроблено на стажуванні і виробничій практиці, яка організовується кафедрою у провідних підприємствах, аудиторських фірмах, підприємствах з іноземними інвестиціями, фінансових та банківських установах, контролюючих органах та органах державної влади. Це дозволяє значно розширити компетенції випускників у напрямах: фінансовий та управлінський облік, бухгалтерський облік в прикладних програмних рішеннях, аудит, комп’ютерні методи аудиту, електронний документообіг, облік і звітність в оподаткуванні, звітність суб’єктів господарювання різних організаційно-правових форм. Передбачено вивчення сучасних систем та інформаційних технологій для організації і ведення обліку, аудиту фінансової звітності, аналізу та оподаткування в умовах цифрової економіки.