Науковий семінар на тему «Структурні зміни у секторі інформації та комунікації країн ЄС: досвід для України»

08.12.2022 | 21:45

У рамках міжнародного освітнього проєкту «Навчальний міст Хемніц-Львів» Львівського національного університету імені Івана Франка та Технічного університету м. Хемніца (Німеччина) за програмою DAAD «Україна цифрова: забезпечення успіхів у навчанні під час кризи» 13 грудня 2022 р. (вівторок) о 18 год. 30 хв. (київський час) у Технічному університеті м. Хемніца (Німеччина) відбудеться дослідницький семінар професора кафедри економіки України ЛНУ ім. Івана Франка Маріанни Кічурчак на тему «Структурні зміни у секторі інформації та комунікації країн ЄС: досвід для України».

На науковому семінарі буде представлено науково-методологічний підхід до оцінювання структурних змін у секторі інформації та комунікації країн ЄС за 2008–2020 рр. Також буде розглянуто роль цього сектору в поствоєнній модернізації економіки України.

Приєднатися до участі в семінарі можна за посиланням – https://webroom.hrz.tu-chemnitz.de/gl/tor-twr-brr-jjv

(код доступу –  030474 ).

Запрошуються усі охочі.