Необхідні компетентності та дії для побудови успішної кар’єри у міжнародній компанії & Тайм-менеджмент: вебінар від PwC

05.05.2023 | 18:39

4 травня 2023 року у рамках стратегічного партнерства економічного факультету Львівського університету та Львівської філії міжнародної аудиторської компанії PwC відбувся вебінар на тему «Необхідні компетентності та дії для побудови успішної кар’єри у міжнародній компанії & Тайм-менеджмент».

Спікер – Марта Масюк, старший спеціаліст з розвитку та навчання  персоналу PwC. Цільова аудиторія – студенти, які навчаються за освітніми програмами «Економіка та правове регулювання в бізнесі», «Економічна аналітика та бізнес-статистика» кафедри статистики економічного факультету, а також усі зацікавлені студенти та викладачі Львівського університету.

Під час вебінару учасники отримали відповіді на важливі запитання

ЯК:

• ? Cприймає сучасний роботодавець ситуацію, коли в резюме «багато попередніх місць роботи»
  • ? Знайти роботу, яка затребувана на ринку праці і підходить саме Тобі
  • ? Підготуватися до успішного інтерв’ю
  • ? Написати якісне резюме
  • ? Поєднати навчання з роботою
  • ? Ефективно використовувати ресурси часу і визначати пріоритети

Учасники вебінару відзначили важливість зустрічей зацікавлених сторін, а також актуальність розвитку елементів дуальної освіти у співпраці з міжнародною компанією PwC для підвищення якості реалізації освітніх програм з економіки

Фото з події