Гостьова лекція «Опануй SQL за декілька годин» у рамках співпраці економічного факультету Львівського університету і міжнародної консалтингової компанії PwC

14.03.2024 | 22:30

14 березня 2024 року о 10.10 год успішно проведено гостьову лекцію-тренінг фахівців відділу Assurance міжнародної консалтингової  компанії PwC  для студентів бакалаврської освітньої програми «Економічна аналітика і бізнес-статистика».

Вікторія Огородник – старший аналітик консолідованої інформації, тім лідер команди data analysts у межах навчального курсу “Основи програмування (PYTHON, SQL)” (автор курсу: доц. Вільчинська Оксана Миколаївна) розказала студентам про переваги та виклики роботи з СУБД, їх подібності та відмінності  Аналітик консолідованої інформації  Марта Маглей в режимі реального часу показувала як написати скрипти для демонстрованих завдань.

Також студенти дізналися про можливості кар’єрного розвитку в компанії PwC.