Про Міжнародну конференцію до Дня працівників статистики України

05.12.2020 | 12:54

04 грудня 2020 року викладачі кафедри статистики Економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «НОВІ ДЖЕРЕЛА ТА МЕТОДИ ПОШИРЕННЯ ДАНИХ У СТАТИСТИЦІ».

Учасники з України, Польщі, Естонії, Нідерландів окреслили сучасні методи і практики роботи з даними.

Йшла мова про використання:
• Web-додатку «Статистика в смартфоні», розробленого Державною службою статистики України;
• інформації мобільних операторів для статистичного контролю даних про населення;
• адміністративних даних для зменшення звітного навантаження на респондентів;
• Big Data у туристичному бізнесі;
• інтерактивних онлайн-інструментів та інших засобів візуалізації даних з урахуванням джерел їх надходження і потреб користувачів;
• сучасних статистичних інструментів для інформаційного забезпечення регіональної політики.

Дякуємо організаторам конференції – Національній академії статистики, обліку та аудиту та Державній службі статистики України за цікаву програму, нові знання у сфері професійної діяльності.

Презентації доповідачів будуть доступні на сайті Національної академії статистики, обліку та аудиту.