Про засідання підсекції менеджменту у рамках щорічної звітної наукової конференції Університету за 2020 рік

12.02.2021 | 12:32

03-04 лютого 2021 року відбулася звітна наукова конференція Львівського національного університету імені Івана Франка в онлайн форматі. У рамках конференції викладачі  кафедри менеджменту економічного факультету Університету презентували результати наукових досліджень з проблем і перспектив розвитку науки та практики менеджменту. Керівник секції – Кундицький О.О.

Теми досліджень:

Формування системи фінансового забезпечення розвитку аграрного сектору. Проф.Кундицький О.О.

Напрями покращення конкурентоспроможності продукції на аграрних ринках України. Проф.Сенишин О.С.

Керування людини собою. Проф.Хоронжий А.Г.

Розвиток управлінських компетенцій менеджера в умовах соціальної та інноваційної орієнтації країни. Проф.ЮринецьЗ.В.

Міжнародні аспекти управління податковою безпекою держави.Доц.Виклюк М.І.

Сучасні бізнес-моделі в інтернет-торгівлі. Доц.Горинь М.О.

Управління змінами в системі національного господарства на засадах.Доц.Грищук А.М.

Екологічні інновації в Україні. Доц.Данилевич Н.М.

Невербальні засоби комунікації в управлінні людськими ресурсами.Доц.Жук О.П.

Зовнішні бізнес-комунікації банку як інструмент підтримки репутаціїв умовах кризи. Доц.Замроз М.В.

Управління міжнародними проектами трансферу технологій.Доц.Кохан М.О

Особливості управління конкурентоспроможністю малого бізнесу в умовах пандемії. Доц.Кривешко О.В.

Управління охороною сільськогосподарських земель України.Доц.Оробчук М.Г.

Розвиток валютного ринку в Україні: переваги та недоліки. Доц.Тибінка Г.І.

Визначення соціальної ефективності в умовах пандемії. Доц.Харко В.Ю.

Забезпечення соціальних гарантій для населення в умовах пандемії COVID-19 в Україні. Доц.Чопко Н.С.

Підвищення ефективності функціонування процентного каналу трансмісійного механізму в Україні. Канд. екон. наукЩуревич О.І.

Характеристика кадрового забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти України. Асист. Дроздовська Л.О.

Управління персоналом уконтексті формування організаційної поведінки. Асист. Калиняк Н.Є.

Сучасний стан іперспективи зайнятості молоді України.Асист. Креховець О.В.

Історія сьогодення та перспективи приватизаційного процесу в Україні.Асист. Островерх О.М