Студенти освітньої програми «Економічна кібернетика» відвідали лекцію в рамках всеукраїнських курсів від ІТ-компанії Genesis

25.09.2023 | 19:40

Студенти 4 курсу освітньої програми «Економічна кібернетика», які у поточному семестрі проходять всеукраїнський освітній курс-стажування «Створення та розвиток IT-продуктів” (викладач Лариса Зомчак), долучились до загальної вступної лекції для всіх ЗВО, яка відбулась 21 вересня в онлайн форматі.

Під час лекції представники компанії Genesis обговорили, що таке IT продукт та хто стоїть за його створенням; чому курси за сферами продуктового IT від Genesis – перший крок студента в продуктовому IT. А також собливості роботи продуктової ІТ-компанії, roadmap ніші продукту та місце ІТ-спеціаліста в ньому, що таке T-Shaped спеціаліст та чому «цінності» — фундамент команди, як студенту знайти своє місце в домені продуктового IT та можливості карʼєрного менторство для студента.