З глибоким сумом повідомляємо, що на 21-му році життя відійшла у вічність студентка кафедри обліку і аудиту економічного факультету Лілія Миронюк

16.09.2024 | 23:40

З глибоким сумом повідомляємо, що на 21-му році життя, відійшла у вічність студентка кафедри обліку і аудиту економічного факультету Лілія Миронюк. Її смерть стала великим потрясінням для всіх, хто знав і цінував її.

Ліля була винятковою студенткою, завжди прагнула до знань і відзначалася своєю старанністю. Її дружелюбність, відкритість і готовність допомогти робили Лілю незамінною частиною нашої університетської спільноти.

Ця втрата – непоправна для родини, друзів і всіх, хто був поруч із нею. Наші думки і молитви зараз з рідними та близькими Лілі, яким ми висловлюємо найщиріші співчуття.

Світла пам’ять про Лілю назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять.