Гостьова лекція д-ра, проф. Шарлотти Фьорстер (Chemnitz University of Technology) «Резильєнтність в часи кризи»

19.05.2024 | 15:39

20 травня 2024 р., о 16.40-18.00 год. на платформі Zoom відбудеться гостьова лекція англійською мовою на тему: «Resilience in times of crisis.European insights into the resilience of individuals andorganizations» ( «Резильєнтність організацій та індивідів в часи кризи: Європейські інсайти») з дисципліни «Економічна безпека та антикризове управління» для студентів першого курсу магістратури (лектор – доц. Кохан М.О.) та дисципліни «Теорія організацій» третього курсу бакалаврату (лектор – доц. Виклюк М.І.) ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування».

Запрошений лектор – д-р, проф. Шарлотта Фьорстер, професор кафедри європейського менеджменту Хемніцького технічного університету(Німеччина). Лекція відбувається в рамках спільного проєкту «Навчальний міст Хемніц-Львів 2024» програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «Цифрова Україна» за підтримки Федерального міністерства освіти і науки Німеччини.

Zoom Meeting

Passcode: 2024

Запрошуємо усіх зацікавлених темою кризового менеджменту та резильєнтості.