На економічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка відбулася Літня школа економіки «Від ідеї до бізнесу»

09.07.2024 | 03:28

Упродовж 24-28 червня 2024 року економічний факультет Львівського університету спільно з Львівською обласною малою академією наук провели для учнів середніх шкіл міста Львова Літню школу економіки “Від ідеї до бізнесу”.

Викладачі економічного факультету, підприємці-практики провели для учасників школи цікаві семінари, тренінги з питань пошуку, розвитку та реалізації бізнес-ідей і проєктів:

• “Бізнес-середовище: можливості та бар’єри для бізнесу” (доц. Ольга Червона).
  • “Бізнес-ідеї: пошук та формування бренду” (доц. Ірина Гнилякевич-Проць).
  • “EASY COME, EASY GO” або “Як залучити гроші у бізнес, сплатити податки і спати спокійно?” (доц. Соломія Кудин, доц. Марія Рубаха).
  • “Блокчейн та криптовалюти: простими словами про технології” (доц. Мирослав Дацко).
  • “Інтерактивний дашборд: аналіз для бізнесу” (доц. Світлана Прийма).
  • “Штучний інтелект у бізнесі: як АІ трансформує сучасні підприємства” (доц. Юлія Попівняк).
  • “Сторітелінг на основі даних у бізнесі” (доц. Оксана Марець).
  • “Застосування похідних фінансових інструментів у хеджуванні підприємницьких ризиків” (проф. Ірина Грабинська).
  • “Пітчинґ: як презентувати свій бізнес-проєкт” (доц. Марія Гнатишин).
  •  “Як “запакувати” проєкт, щоб він був успішний на ринку” (R&Dмаркетолог, підприємниця, доц. Ольга Саніна).

Після декількох днів занять учасники школи презентували власні бізнес-проєкти, їхні переваги та шляхи реалізації. За результатами літньої школи було вручено сертифікати, а її учасників нагороджено подарунками.

Дякуємо усім учасникам школи, викладачам економічного факультету, працівникам Львівської обласної малої академії наук та Первинній профспілковій організації працівників Університету за допомогу у проведенні школи!