На економічному факультеті відбувся літературно-музичний вечір «Жіноча доля в творчості Тараса Шевченка»

15.03.2024 | 19:02

14 березня 2024 року в Актовій залі економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся літературно-музичний вечір «Жіноча доля в творчості Тараса Шевченка». Захід організували студенти економічного факультету Львівського університету за участі Народного дівочого хору «Ліра» під керівництвом заступниці декана економічного факультету, завідувачки кафедри економічної кібернетики, доцентки Зоряни Артим-Дрогомирецької.

Упродовж вечора студенти продемонстрували на сцені переломні моменти становлення та життєвого шляху Тараса Шевченка, зокрема, сцени зі знаменитих поем «Катерина», «Наймичка», «Марія». Образи жінок-українок в поезії Кобзаря злилися у єдиний великий багатостраждальний образ України-матері.

Загалом наведені сцени з творів поета проілюстрували концепцію національного духу та сили нашого народу, його любов до свободи, а сам захід сприяв поглибленню розуміння історичних витоків української нації.