Наукові збірники економічного факультету Львівського університету – у міжнародній наукометричній базі Index Copernicus International

17.01.2022 | 02:38

Нещодавно фахові наукові збірники економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка «Вісник Львівського університету. Серія економічна» та «Формування ринкової економіки в Україні» успішно пройшли процедуру оцінювання експертами та фахівцями міжнародної платформи Index Copernicus International (ICI). Відтепер усі статті цих двох видань, починаючи із 2020 р. включно, індексуються у престижній наукометричній базі ICI Journal Master List.

Ця подія є визнанням високої якості журналів та статей, опублікованих у них.

Дякуємо усім членам редколегій, авторам і рецензентам, які доклалися до розвитку наших видань. Сподіваємось на плідну співпрацю задля покращення, зміцнення авторитету та розширення міжнародного визнання наукових збірників економічного факультету Львівського університету.