У бою з російськими окупантами загинув випускник економічного факультету Львівського університету Олександр Кулик!

16.05.2022 | 01:19

Foto_Kulyk_O25 квітня 2022 року у віці 26 років на Донеччині у бою з російськими окупантами загинув випускник спеціальності “Економічна теорія” економічного факультету Львівського університету Олександр Кулик.

Про таких, як Олександр говорять – це гордість Нації! Ще у 2014 році він добровольцем вирушив боронити схід Батьківщини, у 2018 році підписав контракт на військову службу у лавах Збройних сил України. У 2022 році без жодних вагань Олександр знову встав до оборони України!

Олександр був одним з найкращих студентів економічного факультету. Неймовірно розумний, талановитий, здібний, обдарований прекрасною пам’яттю, глибоким аналітичним розумом, працьовитістю. Він уособлював у собі усі найкращі людські якості – жертовність, доброту, щирість, товариськість, надійність.

Студенти та викладачі Університету висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким захисника України! Вічна слава та доземний уклін Герою України за його подвиг!