Відбувся спільний семінар науковців ЛНУ імені Івана Франка та Уппсальського університету (Швеція)

13.06.2022 | 04:05

31 травня 2022 року з ініціативи завідувача кафедри економіки України Львівського університету проф. Гринів Л. С., яка зараз перебуває на науковому стажуванні в Уппсальському університеті (Швеція), було проведено спільний українсько-шведський науковий семінар. Дистанційну участь у цьому заході взяли також аспіранти економічного факультету Наталія Рудковська та Ольга Творидло, які доповідали про екологого-економічні наслідки війни в Україні та про збільшення в зв‘язку з цим сукупного вуглецевого сліду на Європейському континенті. Зі шведської сторони виступали аспіранти Себастьян Себок І Лейла Сашіко.